Gdańsk: piątek, 20 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Kapsa: Zawsze trzymam kciuki za Lechię

12 stycznia 2016

Podczas turnieju Amber Cup w bramce Fabryki Futbolu stał były piłkarza Lechii Gdańsk Paweł Kapsa.
- Do Gdańska staram się przyjeżdżać jak najczęściej. Dlatego nie odmówiłem sobie przyjemności zagrania w Amber Cup. Bardzo miło było spotkać się z dawnym kolegami, powspominać dawne czasy i przede wszystkim pograć z nimi w piłkę – przyznał Paweł Kapsa (33 l.) w rozmowie z oficjalnym serwisem.

- Dla Lechii zostawiłem sporo zdrowia i serca, a biało-zielone barwy cały czas są mi bliskie. Kiedy tylko mogę, to staram się śledzić mecze Lechii, podobnie jak pozostałych drużyn Ekstraklasy i niższych lig i zawsze trzymam kciuki za gdański zespół. Kwestią czasu jest to, kiedy Lechia zacznie odnosić sukcesy na miarę ambicji klubu, a także umiejętności poszczególnych graczy. Zawodnicy mają bardzo dużo piłkarskiej jakości, ale trzeba ich ustabilizować jako drużynę. Uważam, że wtedy Lechia zacznie wygrywać seryjnie, czego bardzo jej życzę.

Paweł Kapsa w ostatnich tygodniach rozwiązał kontrakt ze swoim azerskim klubem Khazar-Lenkoran. Kapsa występował w Lechii w latach 2007-2011.
(maw / lechia.pl) 12 stycznia 2016, 08:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044