Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Grzegorz Kuświk odejdzie do Lecha?

13 stycznia 2016

Trojmiasto.pl informuje o zainteresowaniu Lecha Poznań napastnikiem Lechii Grzegorzem Kuświkiem.
Grzegorz Kuświk w rundzie jesiennej zdobył tylko 4 bramki, w tym dwie z rzutów karnych. Spekuluje się, że "Kuśwa" może być wypożyczony do innego klubu np. Lecha Poznań. Lechia pozyskała Marco Paixao i stara się także, aby już w styczniu dołączył do niego brat bliźniak Flavio. Kolejorz przymierzał się do Kuświka przed obecnym sezonem, ostatecznie ściągnął Marcina Robaka.

W 2014 roku z Lechii do Lecha Poznań trafił Zaur Sadajew.

Fragment wywiadu z portalu Trojmiasto.pl:

Ale zgadza się pan z tym co powiedział Marek Jóźwiak, że po Grzegorzu Kuświku spodziewano się w Lechii więcej, że musi się od obudzić...
Może nie, że do końca się zgadzam, ale ja po sobie też oczekiwałem zdecydowanie więcej. To co było w ostatnim półroczu, to nie jest to co chciałbym grać i to co miałem dać drużynie. Na swoje usprawiedliwienie mogę przypomnieć, że byłem bez okresu przygotowawczego, a w trakcie rundy doszło do trzech zmian trenerów. Na pewno z mojej strony nie wyglądało to tak jak powinno, aczkolwiek nie chciałbym już o tym rozmawiać. Jest nowy rok, a w wraz z nim nowe wyzwania.

Pana menadżer nie szuka panu nowego klubu?
U mnie nie ma takiej opcji, ja tego nie brałem pod uwagę. Ale co będzie, to nie jestem w stanie przewidzieć. Mam nadzieje, że będzie mi dane tutaj zostać.

Przewidywał pan, że Lechia sięgnie po Paixao, a być może nawet po obu braci?
Nie, nie myślałem o tym. W zasadzie nie bardzo mnie to interesuję, bo ja się skupiam na sobie. To czy przyjdzie Paixao, czy inny zawodnik, to nie jest moja sprawa. Ja mam swoje cele i ambicje. Chciałbym je zacząć spełniać już w okresie przygotowawczym.

Cały wywiad
(maw / Trojmiasto.pl) 13 stycznia 2016, 13:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026