Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Borysiuk: Brakuje mi mistrzostwa Polski

14 stycznia 2016

Ariel Borysiuk nie ukrywa, że cieszy się z powrotu do Legii Warszawa i chce z "Wojskowymi" odzyskać tytuł mistrza Polski.
- Po czterech latach ja i cała moja rodzina wracamy do Warszawy i bardzo się z tego cieszę. Kawał życia tutaj spędziłem. Zawsze z tyłu głowy miałem gdzieś myśl o powrocie do Legii, ale nie spodziewałem się, że sprawy potoczą się tak szybko. Wracam dojrzalszy i do klubu, który bardzo się zmienił przez te cztery lata.

- Kiedy tylko pojawiła się opcja powrotu do Warszawy, nie trzeba było mnie długo namawiać. Mam nadzieję, że uda mi się z Legią wywalczyć mistrzostwo Polski. Tutaj nikt innego scenariusza nie bierze pod uwagę.

- Brakuje mi mistrzostwa Polski i wierzę, że w maju będę je świętował z Legią. Ta drużyna odkąd odszedłem bardzo się zmieniła, zostało z niej 5-6 zawodników. Teraz muszę się dobrze przygotować do rundy wiosennej. To jest Legia i nikt innego scenariusza niż mistrzostwo nie bierze pod uwagę.

Co sądzisz o transferze Ariela Borysiuka?
(raz / lechia.gda.pl) 14 stycznia 2016, 09:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023