Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Moja wiedza o klubie jest duża

13 stycznia 2016

Piotr Nowak wziął udział w konferencji prasowej, po tym jak klub ogłosił go jako szkoleniowca Biało-Zielonych.
- Mimo że byłem daleko od kraju, to interesowałem się ekstraklasą. Oglądałem mecze, nie tylko Lechii. Moja wiedza o klubie jest duża.

- Wyniki opierają się na ciężkiej pracy zawodników. Rozmawiam z nimi indywidualnie. Każdy z naszych piłkarzy jest innym człowiekiem. Muszę do każdego z nich podejść w odpowiedni sposób. Lechia to nie tylko I zespół to też rezerwy i Akademia. Zależy mi na ścisłej współpracy ze wszystkimi naszymi drużynami.Trzeba uważać kiedy można być przyjacielem, a kiedy trenerem. Dzisiejszy trening był intensywny, ale na twarzach było widać uśmiechy.

- Saperem się jest gdy są miny. ja nie widzę tutaj żadnych min, które musiałbym rozbrajać. Drużyna potrzebuje stabilizacji i wsparcia.

- Piłkarze muszą wiedzieć czego się od nich oczekuje. Wychodzimy na trening i skupiamy się na pracy. Problemy prywatne zostawiamy w domu. mamy potencjał, musimy go tylko wydobyć. Dla mnie jako trenera najważniejsze jest to, że moi zawodnicy sami o tym wiedzą. Do sztabu doszedł jedynie Michał Adamczewski - trener od przygotowania fizycznego.

Źródło: Twitter Lechia Gdańsk
(raz / lechia.gda.pl) 13 stycznia 2016, 15:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.112