Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Paixao: Nie jestem w dobrej formie

14 stycznia 2016

Marco Paixao (31 l.), świeżo pozyskany napastnik, podkreśla w "Przeglądzie Sportowym", że nie jest w dobrej formie.
– Nie będę ściemniał, że jestem w dobrej formie, bo nie jestem. Ale nie może być inaczej skoro przez ostatnie pół roku grałem mało – mówi nowy napastnik Lechii.

Po odejściu ze Śląska Wrocław Marco związał się ze Sparta Praga. Tam jednak dużo nie pograł: - – Czy pobyt w Sparcie uważam za błąd? Dobre pytanie... Przyszedłem do Sparty z myślą o grze w Lidze Mistrzów, niestety nie udało nam się do niej zakwalifikować. Ten rozdział jest już dla mnie zamknięty, teraz koncentruję się na grze w Gdańsku

Kontrakt z Lechią podpisał też jego brat bliźniak Flavio, który obowiązywać będzie od 1 lipca. – Gra z bratem to duża szansa dla nas obu. Nie wiedziałem nawet, że Flavio zamierza grać w Lechii. Największym motywatorem, który przeważył na korzyść Lechii był fakt, że spotkam tu wielu bardzo dobrych piłkarzy. Z kolei rozmowa z trenerem utwierdziła mnie w przekonaniu, że powstaje tutaj ciekawy projekt. Co do sytuacji mojego brata, nie podoba mi się to, że Flavio został przesunięty do rezerw. To okropne! Mam nadzieję, że uda się go wcześniej ściągnąć do Gdańska.

Cały artykuł
(maw / Przegląd Sportowy) 14 stycznia 2016, 17:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033