Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Budziłek: Są konkurenci, ale chcę być "jedynką"

22 stycznia 2016

Łukasz Budziłek podczas zgrupowania w Turcji wystąpił w dwóch sparingach i zachował w nich czyste konto. Zapowiada walkę o pierwszy skład.
W tym sezonie Łukasz Budziłek pełni rolę rezerwowego Marco Maricia. Wypowiadał się także, że gdy to się nie zmieni to będzie chciał odejść do innego klubu

Łukasz Budziłek o odejściu

– Po tym jak kończyłem poprzedni sezon w bramce Lechii, miałem nadzieje i oczekiwania, że podobnie będzie w obecnym. Ambitnie podszedłem do tematu, pracowałem i czekałem na szansę, której ostatecznie nie dostałem, ale takie jest życie. Teraz mamy nowe rozdanie, nowy szkoleniowiec i nowe nadzieje. Cel jednak się nie zmienia. Chcę być podstawowym bramkarzem Lechii – mówi Łukasz Budziłek dla oficjalnej strony.

- Jestem zgłoszony do rozgrywek z numerem jeden i chciałbym wiosną być tą "jedynką". Wiadomo, że są konkurenci, rywalizacja wciąż trwa, ale na pozycji bramkarza wygrywa tylko jeden. Staram się pokazać trenerom z jak najlepszej strony i wierzę, że będę to ja - kończy Budziłek.
(maw / lechia.gda.pl) 22 stycznia 2016, 12:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052