Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Mila: Bramka dla kibiców

14 lutego 2016

Sebastian Mila zadedykował swoją bramkę w meczu z Podbeskidziem kibicom.
Mila zaliczył dobry występ przeciwko Podbeskidziu. Strzelił gola, która otworzył worek z bramkami i jednocześnie był jego 50 trafieniem w Ekstraklasie.

- Wiedziałem o tym, że wygramy to spotkanie, bo byliśmy zdeterminowani. Od początku mieliśmy swój plan, który skrupulatnie realizowaliśmy i w końcu doszliśmy do takiego momentu, że nasz pomysł na strzelenie bramki udało się wcielić w życie. Ten start był dla nas szalenie ważny, mam nadzieję, że będzie to dobry prognostyk na przyszłość. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, ale teraz czeka nas mecz z Koroną i zależy nam na tym, aby odnieść tam sukces. Wiemy o tym, że będą absencje (Janicki i Wawrzyniak za kartki - przyp. red.), ale mamy zawodników, którzy mogą ich zastąpić. - komentuje Sebastian Mila.

Sebastian odniósł się także do swojej 50 bramki w Ekstraklasie: - Jestem szczęśliwy, że udał mi się ten wyczyn, tym bardziej, że zdobyłem pierwszą bramkę na naszym stadionie. Najbardziej jestem jednak zadowolony z tego, że odnieśliśmy zwycięstwo.

Bramkę zadedykował kibicom: - To było zachowanie spontaniczne. Pokazałem kibicom, że ta bramka była dla nich, a dodatkowo wskazałem na herb klubu.
(rafz / lechia.pl) 14 lutego 2016, 15:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.099