Gdańsk: środa, 20 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wiosenny nabór do lechia.gda.pl!

13 marca 2016

Jeżeli jesteś kibicem Lechii oraz piłki nożnej i lubisz pisać na ten temat - masz niepowtarzalną szansę! Spróbuj swoich sił w naszym serwisie. Połącz swoje pasje i dołącz do zespołu lechia.gda.pl!
Lechia.gda.pl to najstarszy, największy i najpopularniejszy serwis internetowy dotyczący Lechii Gdańsk. Teraz i Ty możesz być jego współtwórcą!

Możesz pisać newsy lub artykuły na temat wszystkiego, co dotyczy Biało-Zielonych. Nie zastanawiaj się czy masz wystarczające umiejętności. Wymagamy przede wszystkim chęci, ambicji, poświęcenia, zaangażowania oraz ludzi, których pasją jest nasz klub. Wzbogać lechia.gda.pl o swoją pasję i umiejętności.

Zapewniamy pracę w miłej atmosferze, w grupie fajnych ludzi. Jeżeli chcesz poznać Lechię lepiej oraz od środka - masz niepowtarzalną szansę. Musisz tu być! Naprawdę warto.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@lechia.gda.pl

W zgłoszeniu prosimy napisać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, e-mail, wiek) oraz kilka zdań o sobie (m.in. czym się aktualnie zajmujesz: szkoła, studia, praca).
(maw / lechia.gda.pl) 13 marca 2016, 20:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007