Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Maloca: Trochę nas to rozluźniło

14 marca 2016

Mario Maloca wierzy, że w następnej kolejce Lechia wygra z Termaliką, a inne zespoły stracą punkty.
- Graliśmy naprawdę dobre spotkanie. Górnik stworzył sobie tylko jedną sytuację, którą zamienił na bramkę. Uważam, że straciliśmy dwa punkty. Powinniśmy wygrać ten mecz i pozostać w górnej "ósemce", a teraz nasza sytuacja się skomplikowała i oprócz koncentrowania się na swojej grze musimy patrzeć na wyniki innych drużyn - powiedział Mario Maloca obrońca Biało-Zielonych. - Wydaje mi się, że po czerwonej kartce pojawiła się w naszych głowach myśl, że teraz już na pewno wygramy to spotkanie. Trochę nas to rozluźniło. Popełniliśmy jeden błąd, który miał swoje katastrofalne skutki.

- W meczach u siebie gramy bardzo dobrze. Zdobywamy też wiele bramek, ale nie tylko w najbliższą niedzielę musimy zwyciężyć. Naszym celem jest komplet punktów w każdym kolejnym meczu kończącym rundę zasadniczą i liczyć na to, że inne drużyny potkną się w swoich spotkaniach. Głęboko wierzę w to, że po 30 kolejce będziemy w finałowej "ósemce".
(maw / lechia.gda.pl) 14 marca 2016, 08:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076