Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Smuczyński: Lechię zawsze będę miał w sercu

21 marca 2016

Bartłomiej Smuczyński przez kilka lat w zespołach młodzieżowych był piłkarzem Lechii. Od dwóch sezonów gra w Termalice Nieciecza. W niedzielę zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie.
- Przegrywaliśmy mecz i przy takim wyniku na pewno ciężko wchodzi się na boisko. Jednak udało się wyrównać i ten punkt jest ważny dla naszego zespołu. W drugiej połowie Lechia trochę stanęła. Z tego chcieliśmy skorzystać i wyrównać i tak się właśnie stało. Po strzeleniu bramki, nie ma się co oszukiwać, graliśmy trochę na czas. Było trochę fauli i żółtych kartek, ale udało się zdobyć cenny punkt - mówił po meczu zadowolony Smuczyński.

W meczu z Lechią Smuczyński zdobył swojego premierowego gola w ekstraklasie.
- Piłkarz zawsze chce strzelić gola. Może niekoniecznie chciałem, aby stało się to właśnie w spotkaniu z Lechią, ale taka jest piłka. Nie brałem pod uwagę tego, żeby nie cieszyć się po strzelonym golu. To jest impuls. Podbiegłem do naszych wiernych kibiców, których nie było może dużo, ale jak mają napisane na jednej z flag, są nieliczni, ale fanatyczni. Należy im się szacunek, bo przejechali chyba 600 kilometrów do Gdańska. Fajnie, że chociaż jedną bramkę strzeliliśmy dla nich.

- Żal mogę mieć do siebie. Co się stało, to się stało. Pewnie była w tym też moja wina, że Lechia ze mnie zrezygnowała. Lechię zawsze będę miał w sercu, bo tutaj się wychowałem. Jednak takie życie piłkarza, że tam idziesz i grasz, gdzie ciebie chcą. Najpierw poszedłem z Gdańska na wypożyczenie do pierwszoligowego Kolejarza Stróże, a potem do Termaliki. To był dobry krok i nie mam czego żałować.
(raz / Dziennik Bałtycki) 21 marca 2016, 10:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.081