Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Mak: Dla nas jest to tylko jeden punkt

21 marca 2016

Michał Mak uważa, że przyczyną straty punktów w meczu z Termaliką jest mała liczba stworzonych sytuacji bramkowych.
- Dla nas jest to tylko jeden punkt, ponieważ liczyliśmy na zwycięstwo. Wszyscy wiedzą, jakie są aspiracje w Gdańsku, a my rozczarowaliśmy. To bardzo boli - mówił po meczu z Termaliką dla oficjalnej strony Michał Mak.

– Na pewno nie zabrakło nam sił, gdyż jesteśmy bardzo dobrze przygotowani. Wydaje mi się, że mało wypracowaliśmy sobie klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Termalika po jednej wrzutce wyrównała wynik meczu, a nam uciekły dwa punkty – powiedział Mak.

– Wiemy, że musimy wygrać dwa mecze, żeby być w górnej ósemce. Sami doprowadziliśmy do tej trudnej sytuacji i teraz trzeba zrobić wszystko, aby to naprawić. Wiemy, jaki ciężar gatunkowy niesie ze sobą mecz z Legią, lecz jedynym wyjściem są trzy punkty i o to będziemy grać w Warszawie - zapewnił Michał Mak.
(raz / lechia.pl) 21 marca 2016, 15:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.078