Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piłkarze po meczu Zagłębie - Lechia

17 kwietnia 2016

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk.
Grzegorz Kuświk: - Uważam, że możemy wyciągnąć z tego sezonu jeszcze więcej. Do końca zostało nam 6 meczów. Najbliższy już we wtorek i chcielibyśmy pokazać się w nim z tak samo dobrej strony jak dziś w Lubinie. W tej rundzie powróciła moja pewność siebie. Trener Piotr Nowak dał mi duży kredyt zaufania, a to bez wątpienia przekłada się na moją formę na boisku.

Aleksandar Kovacević - Bardzo cieszę się z faktu, że trener mi zaufał i dał szansę występu od pierwszych minut. Po analizie naszego poprzedniego meczu, jaki rozegraliśmy w Lubinie, a także innych spotkań Zagłębia, trenerzy doszli do wniosku, że powinienem "zaopiekować się" Starzyńskim i z tego założenia starałem się wywiązać jak najlepiej przez cały mecz. Myślę, że wyszło nieźle i mój pojedynek z Filipem zakończył się moim zwycięstwem 1:0. Ale najważniejsze jednak jest, że jako cała drużyna zwyciężyliśmy 2:1, wreszcie wygrywając poza naszym stadioniem. Trzy punkty przywiezione z wyjazdu są dla nas bardzo cenne i są dobrym znakiem na kolejne spotkania w rundzie finałowej Ekstraklasy.
(maw / lechia.pl) 17 kwietnia 2016, 10:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029