Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W Lubinie przełamanie? Czekamy już 6 miesięcy

16 kwietnia 2016

Lechia nie wygrała w meczu wyjazdowym od 6 miesięcy. Mario Maloca, obrońca Lechii Gdańsk, ma nadzieję, że w końcu w Lubinie nastąpi przełamanie.
- Uważam, że sobotni mecz w Lubinie zakończy się dla nas lepiej niż ostatnio. Poprzednim razem Zagłębie oddało tylko jeden strzał i mimo że graliśmy naprawdę dobrze, to przegraliśmy to spotkanie. Sądzę, że teraz będzie to dla nas łatwiejszy mecz, ponieważ osiągnęliśmy już jeden z celów, czyli awans do czołowej ósemki Ekstraklasy. Wiemy, że od dłuższego czasu nie wygraliśmy na wyjeździe, ale w Warszawie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Czekamy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym roku i liczę, że nadejdzie ono właśnie w Lubinie - mówi Maloca dla oficjalnej strony..

- Liczymy na to, że uda się wywalczyć miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Naszym zadaniem do tej pory był awans do ósemki, teraz ta presja jest mniejsza. Skupiamy się na tym, aby zdobywać trzy punkty w każdym kolejnym meczu, co pozwoli nam odnieść końcowy sukces.
(maw / lechia.gda.pl) 16 kwietnia 2016, 11:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076