Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu Zagłębie - Lechia

16 kwietnia 2016

Trenerzy Lechii Gdańsk i Zagłębia Lubin na pomeczowej konferencji prasowej.
Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk: Zagłębie grało bardzo dobrze i było nam bardzo ciężko. Pomimo posiadania piłki, pozostało nam niewiele miejsca. Ciężko było się przebić z akcjami i do końca wynik spotkania był otwarty.


Piotr Stokowiec, trener Zagłębia Lubin: Gratuluję trenerowi Nowakowi zwycięstwa. Mecz był bardzo interesujacy, szczególnie w drugiej połowie. Moja drużyna dostała impuls po wejściu Krzysztofa Piątka, mieliśmy swoje sytuacje sam na sam. Chwila uwagi i indywidualne błędy nie pozwoliły nam zdobyć dziś punktów. Trzeba umieć godnie przegrać, a dziś stworzyliśmy dobre widowisko. Tabela się spłaszcza, a to dobrze wpłynie na emocje i każda drużyna jest nadal w grze. Chcemy tworzyć dobre widowiska i to nam wychodzi.
(maw / lechia.gda.pl) 16 kwietnia 2016, 22:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.053