Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Swoje statystyki odkładam na bok

17 kwietnia 2016

Sławomir Peszko, skrzydłowy Lechii Gdańsk, w meczu z Zagłębiem Lubin miał udział przy zwycięskiej bramce Flavio Paixao.
- Najbardziej patrzyliśmy właśnie na to, żeby przełamać się na wyjeździe, bo to nam już ciążyło. Zaprzepaściliśmy wcześniej tę szansę w Zabrzu, gdzie mieliśmy już wygrany mecz, a tylko zremisowaliśmy. Później remis z Legią, który nam tak naprawdę dużo dał. A teraz? Tak jak mówiłem tydzień temu, my bardziej chcemy, ale nie musimy. Cały czas goniliśmy, a teraz możemy się otworzyć, grać to co umiemy, bardziej ofensywnie. Trzeba jednak przy tym uważać w obronie, co pokazało nam Zagłębie strzelając gola. - mówi Sławek Peszko dla "Dziennika Bałtyckiego".

- Kibice będą liczyć punkty, ale my też liczymy. - Presja w piłce była, jest i będzie. Mnie to odpowiada. Miałem mało sympatyków na trybunach, ale mnie to mobilizowało do lepszej gry. Chcieliśmy pokazać, że potrafimy grać w piłkę. A w tabelę zdecydowanie patrzymy do góry.

Peszko miał udział przy drugim golu dla Lechii. Najpierw dośrodkował piłkę w pole karne, a potem wygrał pojedynek główkowy i zaliczył asystę przy trafieniu Flavio Paixao. - To taki mały plusik. System 3-5-2 wymaga dużo pracy w defensywie. Pomagałem Kubie i na tym mi zależało, żeby drużyna wygrywała, a swoje statystyki odkładam na bok. Po meczu będzie liczenie. Peszko? Ile goli, ile asyst? Jakoś nie mam tego w głowie - zapewnia Sławek.
(raz / Dziennik Bałtycki) 17 kwietnia 2016, 17:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.124