Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kto wróci do Lechii z wypożyczenia po sezonie 2015/16?

16 maja 2016

Po zakończonym sezonie 2015/16 do Gdańska z wypożyczenia wróci nie tylko Bartłomiej Pawłowski. Bardzo możliwe, że podobny los czeka kilku innych graczy Lechii.
Kilka dni temu okazało się, że Bartłomiej Pawłowski, który do tego sezonu przebywał na wypożyczeniu w Koronie Kielce w najbliższym czasie wróci do Gdańska. Tak samo stanie się w przypadku Dariusza Treli. Bramkarz Lechii został wypożyczony do Kielc latem 2015 roku do końca obecnego sezonu, więc wszystko wskazuje na to, że golkiper Biało-Zielonych niedługo wróci nad morze.

Inna sytuacja klaruje się w przypadku Macieja Makuszewskiego. Były kapitan gdańskiej Lechii znajduje się obecnie w Vitorii Setubal, która ledwo co utrzymała się na najwyższym szczeblu portugalskich rozgrywek. Co prawda umowa kończy się dopiero za rok, ale zapisane jest w niej, że po każdej rundzie istnieje możliwość sprowadzenia piłkarza z powrotem. Bardzo możliwe, że Lechia zareaguje już teraz i Makuszewskiego ponownie ujrzymy w biało-zielonych barwach.

Wciąż niepewna jest przyszłość Nikoli Lekovicia, który przebywa na wypożyczeniu w Belgradzie. Jego umowa z Lechią wygasa wraz z końcem czerwca tego roku.

autor: Maciej Golec
(raz / lechia.gda.pl) 16 maja 2016, 19:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227