Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Za dużo było tych "finałów"

16 maja 2016

Skrzydłowy Lechii Gdańsk po meczu z Cracovią żałuje, że w decydującym meczu drużyna zawiodła.
- W ostatnich tygodniach było chyba za dużo tych „finałów” i meczów o stawkę. Najpierw była walka o wejście do pierwszej ósemki, potem o cień szansy na europejskie puchary. W decydującym meczu po prostu nie daliśmy już rady. Zagraliśmy słabo, szczególnie w pierwszej połowie. W nowym sezonie musimy koniecznie poprawić wyniki na wyjazdach, bo przecież potrafimy grać w piłkę, czego dowody dajemy grając na własnym stadionie. Dziewięć zwycięstw w dziesięciu meczach nie jest przypadkowe - zaznaczył Peszko dla oficjalnej strony..

- Bardzo cieszę się, że trafiłem do Lechii. Wydawało się, że przejście z Bundesligi to nie był dobry pomysł, ale okazało się, że wręcz odwrotnie. Na pewno runda jesienna była słaba w naszym wykonaniu, ale podnieśliśmy się i po tym, co pokazaliśmy na wiosnę jestem bardzo dumny z naszej drużyny
(maw / lechia.pl) 16 maja 2016, 20:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019