Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Piątek: Lechia? Wpierw rozmowy z Zagłębiem

23 maja 2016

Przymierzany do Lechii Gdańsk napastnik Krzysztof Piątek w rozmowie z serwisem 2x45.info przyznaje, że pierwszeństwo w rozmowach ma jego obecny klub Zagłębie Lubin.
Co dalej? Jesteś już łączony z Legią Warszawa, Lechem Poznań i Lechią Gdańsk.
Krzysztof Piątek - Na razie się nad tym nie zastanawiam. Teraz mamy trzy tygodnie wolnego - dwa tak zupełnie, a przez ostatni tydzień już będziemy trenować indywidualnie. Chcę się trochę odciąć od piłki i wypocząć.

Bardziej nastawiasz się na pozostanie?
- Życie pisze różne scenariusze. Mam jeszcze roczny kontrakt. Po urlopie jestem umówiony z klubem na rozmowy odnośnie jego przedłużenia. Zagłębie na pewno ma u mnie pierwszeństwo. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Nie nachodzi cię refleksja, że to dzieje się za szybko? Strzeliłeś raptem sześć goli w Ekstraklasie, a już pisze się o tobie w kontekście największych polskich klubów...
- Starałem się za dużo nie rozmyślać. Dopiero co zakończył się sezon, musiałem być skoncentrowany na każdym kolejnym meczu. Teraz, jak wspominałem, chcę się trochę odciąć. Nie mam parcia, nie podpalam się jednym czy drugim newsem, że ktoś tam się interesuje. A czy to dzieje się za szybko? Nie wiem, ale jeśli teraz nie potwierdzę klasy, na pewno szybko zapadnie cisza.

Cały wywiad na www.2x45.info
(raz / lechia.gda.pl) 23 maja 2016, 20:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.363