Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia szuka obrońcy. Szukała czy Sadlok?

14 czerwca 2016

Lechia Gdańsk szuka środkowego obrońcy. Wszystko wskazuje na to, że drużynę opuści Gerson, a być może także Rafał Janicki.
O odejściu Janickiego czy Gersona spekuluje się od dawana. Ten pierwszy gra w Lechii od 2010 i przed rokiem przedłużył umowę do 30 czerwca 2020 roku. Jego nazwisko pojawiało się w kontekście przejścia do Lecha Poznań. Jednak Dariusz Wojciechowski to zdementował.

Janicki do Lecha Poznań? Nie ma tematu

Brazylijski obrońca Gerson nie był ulubieńcem trenera Nowaka. Wiosną zagrał tylko 3 mecze w ekstraklasie, a to tylko chyba po to aby pokazać potencjalnym kupcom, że jest zdrowy i nadaje się do gry. Brazylijczyk wchodził do gry na ostatnie 20 minut i grał na pozycji pomocnika.

Zimą w mediach pojawiła się informacja na temat przejścia Macieja Sadloka z Wisły do Lechii. Informację tę potwierdził dla Trojmiasto.pl Dariusz Wojciechowski z Fabryki Futbolu: - Rzeczywiście działo się coś w tej kwestii, ale obecnie jest spokój. Podobnie ma się rzecz z Krzysztofem Piątkiem.

W sierpniu ubiegłego roku z Lechią łączony był reprezentacyjny stoper Łukasz Szukała. 32-letni obrońca ostatecznie wylądował w ekstraklasie Turcji. W barwach Osmanlıspor FK zagrał tylko 10 spotkań, a jego drużyna zajęła 5. miejsce.
(raz / lechia.gda.pl) 14 czerwca 2016, 16:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.078