Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: Makuszewski nie dał nam sygnału

14 czerwca 2016

Trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak w rozmowie z oficjalną stroną odniósł się do sprawy Macieja Makuszewskiego i jego transferowych przenosin do Portugalii i Lecha Poznań.
M. Makuszewski: Lechia kazała mi szukać klubu

Transfery to nie tylko nowe twarze w zespole, ale również pożegnania. W Lechii nie zobaczymy już Marko Maricia, który wraca do Hoffenheim, zaś Maciej Makuszewski przeniósł się do Lecha Poznań.
- W przypadku Marko sprawa jest prosta, skończył się okres jego wypożyczenia do Lechii i wrócił do swojego macierzystego klubu. Jeśli chodzi o Maćka to już podczas zimowego obozu w Turcji otrzymał propozycję od trenera Machado i postanowił z niej skorzystać. Podczas naszej rozmowy powiedział, że chciałby spróbować swoich sił w lidze portugalskiej, że to dla niego duże wyzwanie. Jak podkreślał, liczył że w Setubal pokaże się z dobrej strony i być może będzie miał szansę zostać na dłużej w Portugalii lub odejść do silniejszego klubu. Od zakończenia rozgrywek w Portugalii nie otrzymaliśmy żadnego sygnału ze strony Maćka, że chciałby wrócić do Lechii. Jedyną informacją była ta, że ma ofertę z Lecha, do którego ostatecznie trafił. W nowym sezonie będziemy grali więc bez Makuszewskiego, ale jak pokazała runda wiosenna mamy innych dobrych piłkarzy na jego pozycji. I na pewno sobie poradzimy.
(raz / lechia.pl) 14 czerwca 2016, 19:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.109