Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Klub nie puszcza do Manchesteru

10 sierpnia 2016

17-letni piłkarz Lechii Adam Chrzanowski dostał zaproszenie na testy w Manchesterze City. Gdański klub nie wyraził na nie zgody.
Jak informuje "Przegląd Sportowy" Manchester zaprosił Chrzanowskiego na tygodniowe testy w sierpniu. Lechia dotąd nie wyraziła zgody na jego wyjazd, choć menedżer piłkarza Mariusz Piekarski uważa, że sprawa jest jeszcze otwarta.

Chrzanowski może grać na pozycji środkowego lub lewego obrońcy. Piłkarzem Lechii został latem 2015 roku, przyszedł ze Znicza Pruszków. Podpisał z gdańskim klubem kontrakt do czerwca 2018 roku.

W poprzednim sezonie grał głównie w zespole rezerw i Centralnej Lidze Juniorów, ale udało mu się też zadebiutować w ekstraklasie w meczu 34. kolejki z Lechem Poznań. Chrzanowski pojawił się na boisku w 78 min i spisał się bardzo poprawnie.

W obecnym sezonie jeszcze ani razu nie znalazł się w meczowej "18" Lechii.
(ssl / Przegląd Sportowy) 10 sierpnia 2016, 08:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.114