Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trener Korony: Lechia gra bardzo dobrą piłkę

10 sierpnia 2016

W ostatniej kolejce Korona Kielce pewnie wygrała z Lechem Poznań 4:1. Trzy dni później kielczanie odpadli z Pucharu Polski w meczu z II-ligową Puszczą Niepołomice.
Trener Korony Kielce, Tomasz Wilman, liczy, że będzie miał do dyspozycji pełną kadrę na mecz z Lechią Gdańsk. - Po spotkaniu z Lechem wszyscy wracają do dyspozycji. Starcie pucharowe też nas kosztowało sporo zdrowia. Ale jestem przekonany, że wszyscy będą gotowi - mówi szkoleniowiec.

Porażka w Niepołomicach przyszła zaledwie trzy dni po zwycięstwie z "Kolejorzem". - To jest życie, to jest sport. Są porażki, są zwycięstwa. Wygrana z Lechem nie sprawiła, że jesteśmy już na jakimś niesamowitym poziomie. Trzeba spokojnie podejść do pracy - kwituje Wilman.

- Gra w obronie wygląda obiecująco, ale w każdym meczu tracimy bamkę. Musimy się skupić na tym, aby to wyeliminować - uważa trener.

Pojedynek w Gdańsku będzie dla Koroniarzy trudnym wyzwaniem. - Lechia ma dobrych piłkarzy i doświadczonego trenera, który to pukładał. Grają bardzo dobrą piłkę. My przygotowujemy się pod konkretnego przeciwnika. Chcemy wykorzystać ich słabsze momenty - przedstawia szkoleniowiec.

Kielczanom z reguły wychodzą mecze na trójmiejskim stadionie. - To super, nie musimy trenować (śmiech). A tak poważnie, to nie ma znacznia. Musimy wyjść i grać, walczyć, pokazać zaangażowanie - zaznacza Wilman.

- Teraz, po sobotnim zwycięstwie, trzeba podnieść jeszcze morale, by skupić się i wrócić do pracy. Mecz z Puszczą pokazał nam, czym grozi zejście z maksymalnego poziomu zaangażowania - kończy trener Korony.

korona-kielce.pl
(raz / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2016, 19:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023