Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

G. Kuświk: U siebie nie mamy się kogo bać

13 sierpnia 2016

W meczu z Koroną Kielce dwie bramki dla Lechii Gdańsk zdobył Grzegorz Kuświk. Napastnik Biało-Zielonych ma już na koncie trzy trafienia w tym sezonie.
- Nie patrzę przez pryzmat tego, że to trzeci gol z zapowiadanych przeze mnie 20. Na koniec liczy się to, że wygrywamy. Wiadomo jakie mamy cele. A to, że udało się strzelić dwie bramki i odnieść zwycięstwo, to cieszy i jest najważniejsze. Zrobiliśmy to z bardzo trudnym przeciwnikiem, a w pewnym momencie byliśmy w naprawdę ciężkiej sytuacji. Na pewno nie czuję się bohaterem, ale twardo walczyliśmy do końca o zwycięską bramkę. Mieliśmy mały problem w drugiej połowie i nie wiem z czego to wynikało. Musimy to przeanalizować, wyciągnąć wnioski, bo przed nami mecz na bardzo trudnym terenie w Białymstoku.

- Muszę się z tym zgodzić. Ciężko mi powiedzieć z czego to wynika. Fajnie wyglądaliśmy do straty bramki, a to nas zdekoncentrowało. Korona uwierzyła, że może coś zdziałać i przez długie fragmenty drugiej połowy napierała na nas. Patrząc z perspektywy drugiej połowy to nie zagraliśmy dobrego meczu, ale nikt nie będzie o tym pamiętał, bo liczą się trzy punkty. U siebie nie mamy się kogo bać. Mówiliśmy sobie, że idziemy ostro, na maksa, żeby strzelić bramkę i w pierwszej połowie udało się zdobyć nawet dwie. Druga połowa do poprawy, a w pewnych momentach nawet do zapomnienia.
(maw / Dziennik Bałtycki) 13 sierpnia 2016, 16:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.110