Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

PS: Lechia ma zapłacić za Flavio ponad 300 tys.

13 sierpnia 2016

Ponad 300 tysięcy złotych ma zapłacić Lechia Gdańsk za pozyskanie ze Śląska Wrocław Flavio Paixao informuje "Przegląd Sportowy".
I musi to zrobić bezzwłocznie, z karnymi odsetkami liczonymi od 1 kwietnia 2016 roku.

Taką decyzję podjął Piłkarski Sąd Polubowny. Lechia nie uchylała się od płatności, ale chciała je rozłożyć na kilka rat, realizowanych nawet w przyszłym roku. - Z podpisanej 8 lutego umowy jasno wynika, że całość kwoty miała być zapłacona do końca marca, tymczasem Lechia nie zapłaciła ani złotówki. Powoływała się na ustalenia o prolongacie płatności, co nie znalazło potwierdzenia w faktach. Prezes zarządu Śląska stanowczo stwierdził, że nie prowadził z gdańskim klubem takich rozmów, ani też nikogo do tego nie upoważniał – mówi dla "Przeglądu Sportowego" przewodniczący składu orzekającego PSP, prof. Andrzej Wach.

Piątkowa decyzja oznacza, że Lechia powinna jak najszybciej przelać na konto Śląska 250 tysięcy złotych plus 57 tys. 500 złotych należnego podatku VAT – łącznie 307 tys. 500 zł. Musi też zapłacić ustawowe odsetki liczone od 1 kwietnia.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 13 sierpnia 2016, 12:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013