Gdańsk: sobota, 18 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Krasić: Wierzyliśmy do samego końca

13 sierpnia 2016

Milos Krasić przyznaje, że mecz z Koroną Kielce nie był łatwy, ale najważniejszy jest końcowy efekt w postaci trzech punktów.
- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę bardzo dobra. Może nie cała, ale jej duża część. Narzuciliśmy rywalowi nasz styl i zdobyliśmy dwa gole. Potem jednak pozwoliliśmy Koronie wrócić do gry.

- W drugiej połowie staraliśmy się wrócić do tego sposobu gry z pierwszej części meczu, ale przez długi czas czegoś nam brakowało w ofensywie. Do tego straciliśmy jeszcze gola na 2:2 i nasza sytuacja stała się jeszcze bardziej skomplikowana. Wierzyliśmy jednak do samego końca, że ten mecz zakończymy zwycięstwem i nasza wiara przyniosła efekt w postaci drugiej bramki Grześka Kuświka. Jak więc widać wygrana nie przyszła nam łatwo, ale liczy się przecież końcowy efekt. Zwycięstwo odniesione w takich okolicznościach smakuje jeszcze lepiej.
(raz / lechia.pl) 13 sierpnia 2016, 09:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025