Gdańsk: sobota, 22 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Sławczew: Wywalczyć trofeum godne tego klubu

18 sierpnia 2016

Simeon Sławczew to bułgarski pomocnik, który został wypożyczony do Lechii ze Sportingu Lizbona.
- Uważam, że Lechia Gdańsk to dla mnie idealne miejsce do rozwoju mojej kariery. Grałem w różnych ligach w Europie i myślę, że z moim stylem gry dobrze wpasuję się w realia polskiej Lotto Ekstraklasy - stwierdził Sławczew. - Liczę na to, że szybko wdrożę się w zespół i będę mógł pokazać swoje umiejętności na boisku - dodał nowy piłkarz Lechii Gdańsk.

Sławczew to gracz środka pola, który jak sam twierdzi dobrze czuje się zarówno na pozycji „6” i „8” na boisku.

- Lubię pomagać drużynie zarówno pod własnym polem karnym, jak i szesnastką przeciwnika. Czuję się dobrze z piłką przy nodze, kiedy mogę podawać kolegom z ofensywy, ale także wtedy, kiedy trzeba o nią powalczyć w odbiorze. Wiem o tym, że Lechia jest elastyczna w swoim ustawieniu, więc mam nadzieję, że dobrze wpasuję się w taktykę trenera Piotra Nowaka - wyjaśnił Sławczew, który jako piłkarz Biało-Zielonych stawia sobie wysokie cele.

- Im wyższe cele, które stawia sobie zawodnik, tym lepiej dla niego. Nie ma co zadowalać się małymi rzeczami, kiedy tutaj w Gdańsku jest wszystko, o czym marzyłem będąc u progu swojej kariery piłkarskiej. Mamy świetny stadion, wspaniałych kibiców, o których słyszałem wiele i klub, który jest głodny sukcesów. Znam motto Lechii, które brzmi „My tworzymy historię” i przyszedłem do Gdańska właśnie po to, żeby tworzyć historię, czyli wywalczyć trofeum godne tego klubu - zaznaczył Sławczew.
(raz / lechia.pl) 18 sierpnia 2016, 23:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019