Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Były trener Lechii ma kłopoty z Wisłą Kraków

14 września 2016

Były trener przygotowania motorycznego Lechii Gdańsk Michał Adamczewski ma kłopoty ze swoim obecnym pracodawcą Wisłą Kraków informuje Sport.pl.
Adamczewski rozstał się z Lechią Gdańsk w sierpniu i zaostał zatrudniony przez nowych właścicieli w Wiśle Kraków. Sytuacja się diametralnie zmieniła, gdy klub został przejęty przez TS Wisła. Kilku pracowników "Białej Gwiazdy" została zwolniona. Kłopoty ma również Michał Adamczewski.

oto fragmenty artykułu za Sport.pl

Na reprezentowanie przez prawnika zdecydował się także Michał Adamczewski, który został zatrudniony w klubie jeszcze przez poprzedniego właściciela Jakuba Meresińskiego. Po przejęciu klubu przez TS Wisła usłyszał od prezes klubu, że jest zwolniony, i zabroniono mu wstępu do ośrodka treningowego w Myślenicach.

"Po szczegółowych konsultacjach prawnych Wisła Kraków SA stoi na stanowisku, że ze względów formalnych umowa zawarta z panem trenerem Michałem Adamczewskim jest nieważna. Dodatkowo wskazujemy, iż złamał klauzulę poufności, co stanowiło podstawę rozwiązania umowy na wypadek, gdyby kontrakt został uznany za ważnie zawarty" - poinformowała oficjalna strona klubu.

W skrócie kontrakt nie jest ważny, ale nawet jeśli jest ważny, to Adamczewski złamał klauzulę poufności. Trener ma zupełnie inne zdanie i zwrócił się do prawnika, by reprezentował go w sporze z Wisłą.


Michał Adamczewski pracował w Lechii od stycznia do sierpnia 2016 roku.
(maw / lechia.gda.pl) 14 września 2016, 17:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.100