Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Czy Lechia wystawi skład bez Polaków? Nowy rekord

14 września 2016

Portal Trojmiasto.pl odnotował nowy rekord. W składzie Lechii Gdańsk podczas meczu z Cracovią na boisku przebywało jednocześnie ośmiu obcokrajowców.
Trzej Portugalczycy: Marco i Flavio Paixao, Joao Nunes, dwaj Serbowie: Vanja Milinković-Savić i Milos Krasić oraz po jednym Bułgarze Simeon Sławczew, Chorwacie Marco Maloca i Słowaku Lukas Haraslin - ci piłkarze znaleźli się równocześnie w "11" Lechii od 23. minuty wyjazdowego meczu z Cracovią.

Tym samym gdańszczanie pobili klubowy rekord pod względem liczby cudzoziemców równocześnie grających w ekstraklasie w "11" biało-zielonych. 11 maja w wygranym spotkaniu w Gdańsku z Legią Warszawa 2:0 gospodarze od 84. minucie wystawili do gry siedmiu zagranicznych zawodników. Wówczas byli to: Milinković-Savić, Maloca, Krasić, F.Paixao, Haraslin oraz Serb Aleksander Kovacević i Brazylijczyk Gerson.

Cały artykuł
(raz / Trojmiasto.pl) 14 września 2016, 08:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060