Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zieńczuk w sztabie szkoleniowym Akademii Lechii

14 września 2016

Były piłkarz Lechii Gdańsk Marek Zieńczuk dołączył do sztabu szkoleniowego Akademii Lechii Gdańsk. Będzie w nim pełnił funkcję trenera wyszkolenia technicznego.
Zieńczuk to wychowanek gdańskiego klubu, który swoją karierę rozpoczynał pod skrzydłami trenera Józefa Gładysza. Teraz, po zakończeniu czynnej kariery piłkarskiej, Zieńczuk dołączy do trenera Gładysza oraz pozostałych szkoleniowców Akademii Lechii Gdańsk.

Znakomity pomocnik, trzykrotny mistrz Polski oraz reprezentant Polski, dzięki swojemu doświadczeniu z wielu lat gry w klubach Ekstraklasy będzie stanowić cenne wsparcie dla trenerów Akademii przy nauczaniu piłkarskiej techniki młodych zawodników z różnych roczników.

- Historia zatoczyła koło i znów jestem w Lechii, która jest dla mnie szczególnym klubem. Wiele jej zawdzięczam, dlatego bardzo się cieszę, że będę miał szansę niejako odpłacić się za to, co otrzymałem wcześniej od Lechii. Chciałbym w jak największym stopniu przekazać swoją wiedzę młodym piłkarzom Akademii Lechii Gdańsk - powiedział Zieńczuk.

- Wyszkolenie techniczne w rozwoju piłkarskim każdego zawodnika jest jednym z kluczowych elementów. Moja funkcja nie będzie jednak polegała tylko na doskonaleniu umiejętności czysto technicznych. Chciałbym wnieść do Akademii Lechii Gdańsk nowe spojrzenie na szkolenie juniorów i pomóc młodym zawodnikom wejść w dorosły futbol pod każdym względem, zarówno tym sportowym, jak i mentalnym - dodał nowy trener wyszkolenia technicznego w Akademii Lechii Gdańsk.
(raz / lechia.gda.pl) 14 września 2016, 12:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013