Gdańsk: sobota, 30 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zwiedź Stadion Energa z Sebastianem Milą

10 października 2016

W najbliższą środę 12 października o 19.00 odbędzie się kolejna edycja Zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk z piłkarzem – tym razem w rolę przewodnika wcieli się, grający na pozycji pomocnika w Lechii Gdańsk – Sebastian Mila.
Regularnie jeden z piłkarzy Biało-Zielonych lub były zawodnik klubu oprowadza zwiedzających po obiekcie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. W najbliższą środę gości Stadionu przywita Sebastian Mila. Celem projektu jest pokazanie Stadionu z perspektywy piłkarza i umożliwienie kibicom obcowania z emocjami, które towarzyszą zawodnikom w dniach meczowych.

Trasa zwiedzania stadionu z piłkarzem obejmuje m. in. szatnie piłkarskie, salkę treningową, gdzie piłkarz przeprowadza rozgrzewkę i prezentuje pokazowe ćwiczenia oraz Salę Pucharową, w której odbywa się mini konferencja prasowa, a zawodnik odpowiada na pytania zwiedzających.

Kolejnym etapem wycieczki jest wizyta w Mixed Zone oraz strefie szatni, gdzie uczestnicy poczują atmosferę, która towarzyszy drużynie tuż przed wyjściem na mecz. Potem, na obrzeżach murawy, jest czas na wspólne zdjęcia.

Po sesji zwiedzający żegnają się z piłkarzem i udają się na dalszą część zwiedzania do Atom Clubu, lóż VIP, na trybuny oraz do Muzeum Lechii Gdańsk.

Bilet normalny kosztuje 39 złotych, a ulgowy 19 złotych, zakup biletów i start wycieczki w FUN ARENIE.
(raz / lechia.pl) 10 października 2016, 18:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073