Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Paixao: Przewrotką nie strzela się codziennie

12 października 2016

W sobotę piłkarze Lechii Gdańsk zagrają z Zagłębiem Lubin w wyjazdowym meczu ekstraklasy.
Wiosną poprzedniego sezonu lechiści wygrali na wyjeździe 2:1. Jednego z goli w tamtym spotkaniu strzelił Flavio Paixao, który pokonał bramkarza Miedziowych efektownym strzałem przewrotką.

- Doskonale pamiętam tamtą bramkę. W końcu goli przewrotką nie strzela się codziennie. To była moja druga bramka w karierze zdobyta w ten sposób, choć przyznam, że trochę pomógł mi rykoszet. Po raz pierwszy przewrotką bramkę zdobyłem w Hiszpanii, kiedy grałem Benidorm. Nie uważam jednak tej bramki za swoje najpiękniejsze trafienie. Bardziej cenię tę, którą strzeliłem w Gdańsku jeszcze jako piłkarz Śląska Wrocław, kiedy posłałem piłkę do siatki z kilkudziesięciu metrów - mówi Flavio dla oficjalnej strony klubu.

- Myślę, że będzie dobrze. Zagłębie to jednak bardzo mocna drużyna, twardo stojąca w defensywie i potrafiąca wyjść z szybką kontrą. Dlatego też musimy być bardzo uważni w naszych poczynaniach. Za nami dogłębna analiza naszego ostatniego meczu w Warszawie i wierzę, że te błędy, które popełniliśmy w starciu z Legią w sobotę się nam już nie przydarzą.
(raz / lechia.pl) 12 października 2016, 20:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065