Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Treningi krótsze, ale bardziej intensywne

13 października 2016

W sobotę o godz. 20:30 piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Trener Piotr Nowak mówił na konferencji prasowej o przytowaniach do tego spotkania.
- Ten czas wykorzystaliśmy na to, by piłkarze trochę odpoczęli i złapali nieco oddechu, a także na dwudniowe testy motoryczne, analizę wideo spotkania z Legią Warszawa i mecz sparingowy z Wietcisą Skarszewy. Potem weszliśmy w normalny mikrocykl treningowy przed spotkaniem z Zagłębiem, który jednak nieco zmodyfikowaliśmy. Nasze treningi były krótsze, ale bardziej intensywne. Poza tym porozmawialiśmy na temat mentalnego przygotowania do najbliższych meczów. Chcieliśmy poznać pogląd piłkarzy na pewne sprawy, jaki oni widzą niektóre rzeczy z perspektywy boiska, bo różni się ona od tej z ławki trenerskiej. Chcemy, by nasi piłkarze znów mogli cieszyć się ze swojej gry.

- Zagłębie to trochę inny zespół niż w poprzednim sezonie, ale wciąż z dużą wolą walki. Nasze dwa poprzednie spotkania, jakie rozegraliśmy w Lubinie były na wysokim pułapie intensywności, więc myślę, że podobnie będzie także w sobotę. Na pewno będziemy starali się nie popełnić tych błędów, jakie przydarzyły nam się w starciu z Legią Warszawa, gdzie mieliśmy zbyt duże wahania między ofensywą a defensywą
.
(raz / lechia.pl) 13 października 2016, 15:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007