Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kto w Lechii będzie wykonywał karne? Decydują zawodnicy

7 grudnia 2016

W ostatnim meczu rzutu karnego w meczu z Wisłą Kraków nie wykorzystał Marco Paixao. Wcześniej z Płockiem bezpośrednio z jedenastki nie trafił Grzegorz Kuświk.
Ten ostatni jednak dobił piłkę odbitą przez bramkarza i nikt nie miał do niego pretensji. W Krakowie jednak "Kuśwa" nie podszedł do rzutu karnego. Jedenastkę wykonywał Marco Paixao i przeniósł piłkę nad bramką.

- To zawodnicy sami decydują, kto ma podejść do rzutu karnego. Ja w to nie ingeruję. Sugeruję tylko, by we wszystkim kierowali się dobrem zespołu, a nie własnymi statystykami - mówił na konferencji trener Piotr Nowak.

Ostatnim piłkarzem Lechii, który celnie wykonał rzut karny jest Flavio Paixao. Stało się to 23 października w meczu z Piastem Gliwice.
(raz / lechia.gda.pl) 7 grudnia 2016, 20:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.088