Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Daniel Mikołajewski blisko Lechii Gdańsk

23 grudnia 2016

Do bielskiego Podbeskidzia wpłynęła oferta pozyskania pomocnika Daniela Mikołajewskiego. Jak informuje portal Sportowebeskidy.pl zainteresowanie kadrowiczem wyraziła Lechia Gdańsk.
Od dłuższego czasu gdański klub obserwował poczynania Daniela Mikołajewskiego, w ślad za tym włodarze Lechii wystosowali właśnie do Podbeskidzia ofertę nabycia utalentowanego reprezentanta Polski do lat 18 już w zimowym okienku transferowym. – Rzeczywiście temat taki pojawił się. Ale oferta z Lechii nie jest jedyną – mówi prezes Podbeskidzia Tomasz Mikołajko.

Transferowego wątku nie chce na razie komentować sam zainteresowany. – Rozmowy trwają, ale póki nie będą na finiszu nie chciałbym mówić za dużo. Porozumienie muszą przecież osiągnąć także kluby – wyjaśnia Mikołajewski.

– Zadebiutowałem w pierwszej drużynie i rozegrałem sporo meczów. Myślę, że z postawy w większości z nich mogę być zadowolony, choć jako zespół nie osiągnęliśmy tego, co sobie zakładaliśmy – mówi pomocnik „Górali”.

17-letni Mikołajewski jesienią rozegrał jedenaście spotkań w I lidze w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Źródło: sportowebeskidy.pl
(maw / lechia.gda.pl) 23 grudnia 2016, 08:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056