Gdańsk: czwartek, 19 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Wawrzyniak: Trzeba być w formie przez cały sezon

16 grudnia 2016

Obrońca Lechii Gdańsk Jakub Wawrzyniak uważa, że kluczem do zwycięstwa w meczu z Koroną będzie dyscyplina i konsekwentna gra.
- W mojej opinii to będzie naprawdę bardzo trudne spotkanie. Kończymy rok i do meczu z Koroną wszystko musimy podporządkować temu, aby na boisku jak najlepiej się zaprezentować. Dyscyplina i dobra, konsekwentna gra będą kluczami do zwycięstwa. Tylko wtedy można myśleć o tym, żeby zakończyć ten rok z trzema punktami na koncie.

- Korona dobrze się prezentują na boisku, chociaż liczba punktów tego nie pokazuje. Na pewno jest to drużyna, która jeśli jest w dobrej dyspozycji, jeśli pozwoli jej się grać, to w szybkim ataku potrafi zrobić dużo dobrego. Chciałbym, żeby w ostatecznym rozrachunku zadecydowały umiejętności.

- Z dużym dystansem podchodzę do miejsca, które zajmujemy aktualnie w tabeli. Na pewno jest to coś fajnego dla kibiców Lechii. Formuła rozgrywek jest jednak taka, że trzeba być w formie przez cały sezon. Nie można pozwolić sobie na potknięcia długoterminowe, serię przegranych meczy. Ja wiem, że pierwsze miejsce jeszcze nic nie znaczy i podchodzę do wyników z dużą pokorą. Na pierwszym miejscu chcę być po 37 kolejce – twierdzi Jakub Wawrzyniak.

- Mam z Lechią umowę na rok z opcją przedłużenia na kolejny. Nie chciałbym składać deklaracji, bo w sporcie nigdy nic nie wiadomo. Ale chciałbym w Lechii Gdańsk zakończyć karierę.
(raz / lechia.pl) 16 grudnia 2016, 18:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076