Gdańsk: czwartek, 19 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Za nami bardzo udana runda oraz rok

18 grudnia 2016

- Klarownych okazji nie mieliśmy w tym meczu ani jednej - mówił po meczu dla oficjalnej strony skrzydłowy Lechii Sławomir Peszko.
- Rywale znaleźli na nas sposób. Grali agresywnie, szybko doskakiwali pressingiem, przez co ciężko nam było stworzyć sobie sytuację pod bramką Korony. Klarownych okazji nie mieliśmy w tym meczu ani jednej. Jednak kto wie, jak potoczyłyby się losy meczu, gdyby arbiter podyktował dla nas rzut karny po faulu na Grzegorzu Wojtkowiaku - stwierdził Peszko.

- Szkoda tej porażki, bo na koniec roku przydałoby się wywalczyć kolejne punkty, jednak nie zmienia to faktu, że za nami bardzo udana runda, a właściwie to cały rok. Wiosną gramy dalej o najwyższe cele - dodał skrzydłowy Lechii.
(raz / lechia.pl) 18 grudnia 2016, 16:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.121