Gdańsk: środa, 25 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Pierwsze decyzje transferowe Lechii Gdańsk

19 grudnia 2016

Michał Mak ma wrócić do Gdańska, a Martin Kobylański zostać wypożyczony do III-ligowego klubu z Niemiec informuje Trojmiasto.pl.
W Lechii Gdańsk podjęto pierwsze decyzje kadrowe. Finalizowane jest wypożyczenie Martina Kobylańskiego do niemieckiego Preussen Muenster. - Piłkarz chce regularnie grać, gdyż liczy na występ w finałach młodzieżowych mistrzostw Europy. Dlatego wyraziliśmy zgodę na jego wypożyczenie do Niemiec - przyznaje Adam Mandziara, prezes Lechii.

Natomiast wrócić ma Michał Mak, który jesień spędził na wypożyczeniu w 2. Bundeslidze, w Arminii Bielefeld.

W styczniu klub zamierza przedłużyć kontrakty z: Milosem Krasiciem i Mario Malocą. Czynione są starania by pozyskać także 2-3 nowych piłkarzy.

- Chcemy pozyskać 2-3 piłkarzy i to nie na uzupełnienie składu, ale takich, którzy mogliby wzmocnić "11". Na razie jeszcze za wcześnie, by mówić nie tylko o nazwiska, ale nawet o pozycjach. Mogę tylko powiedzieć, że nie zamierzamy nikogo pozyskiwać, ani sprzedawać do innych drużyn ekstraklasy. Decyzje podejmować będziemy po konsultacjach z trenerem. Także w kontekście tego co wydarzy się w kontekście zawodników, którzy obecnie mamy w kadrze. Na razie dla żadnego z nich nie ma żadnej oferty - deklaruje prezes Mandziara.

Cały artykuł na Trojmiasto.pl
(raz / Trojmiasto.pl) 19 grudnia 2016, 17:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083