Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sebastian Mila: urlop w górach, święta i Barcelona

25 grudnia 2016

Sebastian Mila okres przed świętami spędził w polskich górach. Nowy Rok zamierza przywitać w Barcelonie.
"Super Express": - Skąd pomysł, aby przed Świętami Bożego Narodzenia wybrać się na kilkudniowy urlop w polskie góry?
Sebastian Mila: - Zawsze w czerwcu wspólnie z Tomkiem Wieszczyckim i grupą znajomych jeździmy na ryby na Mazury. To jest taki nasz rytuał. Teraz nie chcieliśmy czekać cały rok na kolejny wyjazd, więc wybraliśmy się do Zakopanego. Nigdy nie spędzałem tutaj urlopu. Poza tym chciałem w końcu poznać nasze Tatry. Zdradzę, że w poprzednich latach jeździłem w Alpy.

w ogóle w przygotowaniach do Wigilii?
- U nas obowiązuje podział ról (śmiech). Każdy ma zadanie do wykonania. Wspólnie z córką Michalinką odpowiadamy za ubranie choinki. W tym roku zrobiliśmy to bardzo wcześnie, bo już 1 grudnia. Nie mogliśmy się po prostu doczekać tej świątecznej atmosfery. Wiszą na niej ozdoby, które przygotowała właśnie moja córka. Wprawdzie nie pomagam w smażeniu karpia, czy gotowaniu bigosu, ale... Jest jedna potrawa, przy której konsumpcji mogę pobić wszelkie rekordy. To pierogi z kapustą i grzybami. Kiedy siadam do stołu to jem bez opamiętania (śmiech).

Jakie masz plany na Sylwestra i Nowy Rok?
- Po Świętach zabieram rodzinę i jedziemy do Barcelony. Byliśmy tam w ubiegłym roku i bardzo nam się spodobało. Nie zdążyliśmy wszystkiego zobaczyć dlatego teraz wracamy do Katalonii. Wtedy nawet udało nam się obejrzeć z trybun mecz z Espanyolem. W tym roku nie trafi nam się jednak żadne spotkanie na żywo. Ale myślę, że i tym razem nie obędzie się za to bez obowiązkowej wyprawy na stadion Camp Nou i do klubowego muzeum.

cały wywiad na www.se.pl
(raz / lechia.gda.pl) 25 grudnia 2016, 15:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013