Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Fabryka Futbolu na Amber Cup

29 grudnia 2016

Fabryka Futbolu zamknęła grono drużyn, które zagrają podczas 11. edycji turnieju Amber Cup.
7 stycznia w Ergo Arenie zaprezentują się ponadto Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Chojniczanka Chojnice, Stomil Olsztyn i reprezentacja Polski w beach soccerze.

- Tym samym poznaliśmy wszystkich uczestników Amber Cup. Taki zestaw drużyn gwarantuje nam niezwykłe emocje - mówi główny organizator Daniel Kaniewski.

Fabryka Futbolu do Gdańska przyjedzie na czele z młodym Janem Bednarkiem, który był odkryciem 2016 roku. 20-latek na co dzień występuje w Lechu Poznań.

W turnieju głównym zmierzy się ze sobą 6 drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy. Dwa najlepsza kluby z każdej z grup zmierzą się ze sobą w półfinałach. Na sam koniec zostanie rozegrany finał.

Amber Cup rozpocznie się 6 stycznia turniejem dziecięcym rocznika 2007 (wstęp bezpłatny). 7 stycznia rozegrany zostanie turniej główny z udziałem drużyn z ekstraklasy i I ligi. Ambasadorem turnieju jest Kamil Grosicki.

Ceny biletów na turniej główny zaczynają się od 10 złotych. Bilety do nabycia na stronie eventim.pl oraz w sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert.
(raz / lechia.gda.pl) 29 grudnia 2016, 20:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015