Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Noworoczne granie Oldbojów Lechii z Politykami

31 grudnia 2016

1 stycznia 2017 roku o godz. 12 Oldboje Lechii tradycyjnie zainaugurują piłkarski Nowy Rok meczem z drużyną Samorządowców i Przyjaciół.
Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Traugutta w Gdańsku.

Mecz Oldbojów Lechii z drużyną Samorządowców o Przyjaciół odbędzie się już po raz dwunasty. W dotychczasowych spotkaniach dziewięciokrotnie zwyciężali Biało-Zieloni, a dwukrotnie spotkania kończyły się remisami. W poprzednim starciu Oldbojów Lechii z Samorządowcami 5:2 zwyciężyli lechiści. Hat-trickiem dla Biało-Zielonych popisał się w tym spotkaniu Tomasz Dawidowski. Początek meczu, którego współorganizatorem jest MOSiR Gdańsk w sobotę 1 stycznia 2017 roku o godz. 12.

W składzie Oldbojów Lechii, których poprowadzą trenerzy Jerzy Jastrzębowski i Ferdynand Wierzba nie zabraknie dawnych gwiazd Biało-Zielonych. Na boisku zobaczymy m.in. Lecha Kulwickiego, Aleksandra Cybulskiego, Marka Woźniaka, Dariusza Gładysia, Roberta Sierpińskiego, Tomasza Dawidowskiego, Sławomira Wojciechowskiego, Macieja Kalkowskiego czy Krzysztofa Brede.
(raz / lechia.pl) 31 grudnia 2016, 12:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.082