Gdańsk: środa, 25 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Chrapek: Gra w hali to świetna odskocznia

4 stycznia 2017

- W piątek wracamy do treningów po zimowych urlopach, więc w sobotę u każdego z chłopaków, który wystąpi, będzie z pewnością widać głód piłki - mówi pomocnik Lechii Gdańsk Michał Chrapek.
- Myślę, że dla wielu piłkarzy możliwość gry w hali to świetna sprawa, bo jest pewną odskocznią od gry na normalnym boisku. Tutaj liczyć się będą walory techniczne, więc będzie można zaprezentować ciekawe zagrania. Poziom w ubiegłym roku był bardzo wysoki, dlatego fajnie, że udało nam się wygrać. To zapoczątkowało naszą dobrą grę na wiosnę. A kto będzie faworytem w tym roku? Na pewno Śląsk Wrocław, grający na co dzień w Lotto Ekstraklasie, groźna będzie także drużyna reprezentacji Polski w beach soccerze. W nich upatruję czarnego konia turnieju.
(raz / lechia.pl) 4 stycznia 2017, 09:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050