Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ruch nie zamierza sprzedać Patryka Lipskiego

5 stycznia 2017

W czerwcu Lechia Gdańsk złożyła propozycję transferu Patryka Lipskiego z Ruchu Chorzów. Pomocnik Niebieskich pozostał jednak w swoim klubie.
Lechia nie porzuciła jednak sprawy transferu 22-latka, jednak jak wynika z informacji katowickiego "Sportu", Ruch nie zamierza w zimie pozbywać się jednego ze swoich najważniejszych piłkarzy. W klubie szykują się bowiem do wiosennej walki o utrzymanie w ekstraklasie, a jakby tego było mało chłodno kalkulują i liczą na to, że po młodzieżowych mistrzostwach Europy wartość Lipskiego jeszcze pójdzie do góry.

W obecnym sezonie młody pomocnik wystąpił na wszystkich frontach w 21 spotkaniach w barwach Niebieskich. W tym czasie udało mu się strzelić cztery gole i dołożyć do tego dorobku cztery asysty.
(raz / Piłka Nożna) 5 stycznia 2017, 15:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033