Gdańsk: sobota, 26 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Jest to dobry omen na przyszłość

8 stycznia 2017

Trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak w rozmowie z telewizją Polsat Sport nie ukrywał radości z wygranego turnieju Amber Cup.
Panie trenerze, oczywiście na początku gratuluję. To chyba Pana ulubiony turniej, ponieważ do tej pory wziął w nim udział dwa razy i odniósł dwa zwycięstwa?

Piotr Nowak: Przede wszystkim fajne jest to, że wszyscy dobrze się bawili. Mecze półfinałowe były bardzo wyrównane, a końcówka dostarczyła wielu emocji. Cieszę się, że udało nam się wygrać w finale konkurs rzutów karnych i drugi raz z rzędu triumfować w imprezie.

Czy w meczu finałowym miał Pan chwile zwątpienia, czy wierzył w swój zespół do samego końca? Często trenujecie rzuty karne?

Niepotrzebnie trzy razy oddawaliśmy prowadzenie. Szczególnie boli utrata ostatniej bramki. Cieszę się, że wygraliśmy ten turniej, bo jest to dobry omen na przyszłość.

Czy w tej chwili może Pan powiedzieć: "Będziemy walczyć o mistrzostwo Polski"?

Wspólnie z zarządem mamy jeden cel, którym jest uzyskanie lepszego miejsca niż w zeszłym sezonie. Nie chciałbym wybiegać tak daleko w przyszłość.

Nie miał Pan pokusy, aby wskoczyć na boisko i pokazać chłopakom parę niezłych sztuczek?

(śmiech) Wczoraj grałem już z nimi, bo mieliśmy pierwszy trening i dziś jestem strasznie poobijany. Na pewno serce i głowa by chciały, ale nogi niestety nie pozwalają.

Całość na Polsatsport.pl
(raz / lechia.gda.pl) 8 stycznia 2017, 20:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.053