Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Probierz: Trzeba porażkę przyjąć na klatę

12 lutego 2017

Trener Probierz zaakceptował porażkę, ale widział jasne strony w swoim zespole.
Michał Probierz: Było to bolesne zderzenie po powrocie. Uczulaliśmy zawodników, że sytuacje takie, jak ta z początku meczu trzeba wykorzystywać. Przy stanie 0:1 też mieliśmy sytuacje. W meczu z tak doświadczonym zespołem ciężko jak się tego nie wykorzystuje. Wynik jest trochę za wysoki, gdyż uważam, że nie graliśmy złego spotkania. Skomplikowała nam sytuację kontuzja Tomasika. W piątek trzeba zagrać lepiej jeśli chodzi o wykańczanie akcji. Przeciwko takim zespołom wszystkie sytuacje trzeba wykorzystywać. Nie poddajemy się, a wojna będzie do samego końca. Trzeba porażkę przyjąć na klatę. Nie ukrywamy tego, że graliśmy z silniejszym zespołem niż Legia, czy Lech. Do końca staraliśmy się odrobić straty i za to trzeba zespół pochwalić.
(rafz / lechia.gda.pl) 12 lutego 2017, 20:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013