Gdańsk: sobota, 26 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Pokazać w Niecieczy naszą piłkarską wartość

15 lutego 2017

Trener Lechii Piotr Nowak na konferencji prasowej przed meczem z Termaliką wrócił jeszcze do niedzielnego meczu na szczycie.
- Pod koniec pierwszej połowy zaczęliśmy grać za bardzo chaotycznie i niepotrzebnie dostosowaliśmy się do stylu gry Jagiellonii, która preferowała grą długą piłką. Poza tym w drugiej połowie mogliśmy lepiej zachować się w sytuacji, w której szansę na strzelenie bramki miał Fedor Cernych. Nasi środkowi obrońcy powinni być bliżej siebie. Oprócz tego momentu przez cały mecz byliśmy pewni siebie, byliśmy także skoncentrowani na początku drugiej połowy, z czym mieliśmy problemy w rundzie jesiennej - zaznaczył Nowak.

Szkoleniowiec Lechii pochwalił Pawła Stolarskiego, który był jednym z wyróżniających się piłkarzy Lechii w meczu z Jagiellonią. Obrońca Lechii spisał się bezbłędnie w defensywie oraz udanie włączał się do akcji ofensywnych i zaliczył asystę przy drugiej bramce Marco Paixao.

- Paweł zagrał świetne zawody. Teraz jego i naszym zadaniem, jako sztabu szkoleniowego jest utrzymanie tej formy na wysokim poziomie. Dużo pracowaliśmy nad tym z Pawłem, by ustabilizować jego poziom gry - podkreślił Nowak.

Przed Biało-Zielonymi drugie tej wiosny spotkanie w Lotto Ekstraklasie. W piątek o 20.30 gdańszczanie zagrają w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką.

- Musimy udowodnić, że ta wygrana nie była dziełem przypadku. Chcemy pokazać, że potrafimy zwyciężać nie tylko u siebie, ale i na wyjazdach. Musimy zagrać mądrze, wyrachowanie i pokazać w Niecieczy naszą piłkarską wartość. Trzeba pamiętać o kulturze gry i o zabezpieczeniu tyłów. Musimy umieć przewidzieć, co może zdarzyć się w danej sytuacji, zarówno w akcjach, kiedy my mamy piłkę, jak i po jej stracie - zaznaczył trener Biało-Zielonych.
(raz / lechia.pl) 15 lutego 2017, 20:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059