Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W Niecieczy bez Chrapka i Janickiego

15 lutego 2017

W Niecieczy Lechia będzie musiała zagrać w zmienionym składzie. Za żółte kartki pauzować będą Rafał Janicki oraz Michał Chrapek.
- Będziemy musieli zmienić skład personalny, ale mamy w kadrze zawodników, którzy ich godnie zastąpią. Jeśli chodzi o inne zmiany w kadrze to zobaczymy, jak będzie wyglądać sytuacja ze Sławkiem Peszko, który jest trochę poobijany po meczu z Jagiellonią. Z kolei Gino van Kessel ma jeszcze braki fizyczne, które musimy nadrobić. Chodzi o motorykę i wytrzymałość. Będziemy z nim pracować nad tymi elementami, a od poniedziałku Gino będzie mógł wejść w trening z zespołem. Dlatego na chwilę obecną nie jest brany pod uwagę do wyjazdu do Niecieczy. Sytuacja może jednak ulec zmianie - mówi przed meczem z Termaliką trener Piotr Nowak.
(raz / lechia.pl) 15 lutego 2017, 20:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017