Gdańsk: sobota, 26 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sławomir Peszko wrócił do treningów. Zagra w piątek?

16 lutego 2017

Skrzydłowy Lechii Sławomir Peszko w meczu z Jagiellonią opuścił plac gry przed czasem z powodu urazu.
- Po jednym z boiskowych starć poczułem ból i dalsza gra wiązałaby się z nadmiernym ryzykiem. Stąd doszło do zmiany, a na początku tygodnia nie ćwiczyłem razem z kolegami, tylko indywidualnie. W środę jednak normalnie wychodzę na boisko i szykuję się do piątkowego meczu z Bruk-Bet Termalicą - mówi Peszko dla oficjalnej strony.

W meczu z Jagiellonią Peszko zaliczył asystę przy pierwszej bramce dla Lechii. – Jak sięgam pamięcią, to chyba takich statystyk jeszcze nie miałem. Snajperem wyborowym nigdy nie byłem, ale cieszę się, że mogę wykazać się w asystach. Najważniejsze, że dobrze zaczęliśmy ten rok, od przekonującego zwycięstwa nad Jagiellonią. Nie pozostaje nic innego jak nie schodzić z właściwie obranej drogi. W piątek w Niecieczy liczymy na kontynuację dobrej passy.
(raz / lechia.pl) 16 lutego 2017, 08:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034