Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Wynik tego meczu pozostawia niesmak

18 lutego 2017

- Wydaje mi się, że wynik 1:0 dla nas byłby bardziej sprawiedliwy - mówi po meczu trener Lechii Piotr Nowak
- Wynik tego meczu pozostawia niesmak. Czujemy złość i rozczarowanie. Co do karnego, podyktowanego w ostatnich sekundach, to każdy na ten temat ma swoje zdanie. Nie chodzi o samą decyzję, ale moment jej podjęcia. Nie miałbym problemu, gdyby arbiter zareagował natychmiast. Kiedyś podobna sytuacja była podczas meczu z Pogonią Szczecin. Teraz się powtórzyła. Ani sędzia główny ani jego asystent nie byli pewni swojej decyzji. Zareagowali na jakieś krzyki, wszystko trwało kilkanaście sekund. Może się mylę, ale tego nie rozumiem. Jeśli sędzia asystent widzi przewinienie, to podnosi chorągiewkę w górę i idzie za bramkę. Tu było zupełnie inaczej.

- Wydaje mi się, że wynik 1:0 dla nas byłby bardziej sprawiedliwy, choć obie drużyny miały swoje sytuacje. Nam zabrakło dzisiaj na pewno Milosa Krasicia, którego wyeliminowała grypa, a także nie będącego w pełni sił Ariela Borysiuka. Stąd graliśmy w linii środkowej czasem zbyt nonszalancko. Rafał Wolski co prawda dwoił się i troił, niemniej brakowało nam przede wszystkim zmiany rytmu gry. Jestem jednak pewien, że będziemy grali coraz lepiej.
(raz / lechia.pl) 18 lutego 2017, 08:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012