Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Cz. Michniewicz: Szczęście uśmiechnęło się do nas

18 lutego 2017

- Nie wiem czy był karny czy nie. Ja tego nie widziałem, ale zaufałem zawodnikom - mówi po meczu trener Termaliki Czesław Michniewicz.
Czesław Michniewicz, trener Bruk-Betu: - Wiedzieliśmy z kim gramy. Zmierzyliśmy się z liderem, który w ostatniej kolejce pokonał wicelidera Jagiellonię Białystok 3:0. Nie spodziewaliśmy się, że w jej barwach zabraknie dziś Milosa Krasica i Ariela Borysiuka. Liczyliśmy, że nie wystąpi Sławek Peszko. Na nasze nieszczęście zagrał. Zanim strzelił gola, to mecz był taki jak się spodziewaliśmy. Lechia dobrze operowała piłką, my kontrowaliśmy, ale nic z tego nie wynikało Kilka razy przejęliśmy piłkę i stworzyliśmy groźne akcje. Po jednej z nich doszło do zdarzenia Davida Guby z Jakubem Wawrzyniakiem. Widziałem tę sytuację i wydaje mi się, że należał nam się rzut karny.

W przerwie nie rozmawialiśmy na ten temat. Planowaliśmy dwie zmiany, ale kontuzja Guilherme, pokrzyżowała nasze plany. On postanowił dalej grać, ale nie wytrwał długo na murawie. Wydawało się, że spotkanie jest pod naszą kontrolą. Lechia trochę się cofnęła. Nie wiem czy to wynikało z chęci skontrowania nas. Tak też się stało, bo po jednej z nich Sławomir Peszko strzelił gola. Fantastyczną piłkę zagrał mu Rafał Wolski. Zanim to się stało mieliśmy groźne okazje, ale przy nich z bardzo dobrej strony pokazał się Dusan Kuciak. Po stracie gola troszeczkę zgaśliśmy. Walczyliśmy, stwarzaliśmy okazję.

W końcówce szczęście uśmiechnęło się do nas. Po wrzutce Patryka Fryca piłka zakotłowała się w polu karnym. Nie wiem czy był karny czy nie. Ja tego nie widziałem, ale zaufałem zawodnikom. Dziś sami wywalczyliśmy punkty z bardzo mocnym rywalem. Uważam, że z przebiegu gry gospodarze mieli swoje sytuacje, które mogłaby strzelić gola.


http://www.termalica.brukbet.com
(raz / lechia.gda.pl) 18 lutego 2017, 08:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014