Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: W Poznaniu to my zdobędziemy bramkę...

18 lutego 2017

- Jako cała drużyna musimy poprawić naszą grę na wyjazdach - mówił po meczu skrzydłowy Lechii Sławomir Peszko.
- Kiedy traci się bramkę w samej końcówce to zawsze jest niedosyt. Ale takie sytuacje się zdarzają. Pamiętam dobrze mecz reprezentacji Polski w Irlandii w eliminacjach Euro 2016, kiedy strzeliłem bramkę, ale w ostatnich sekundach straciliśmy gola i mecz zakończył się tylko remisem. Ale biorąc pod uwagę całokształt eliminacji, to zakończyły się one dla nas sukcesem. Dlatego nie ma co się załamywać tym wynikiem, tylko patrzeć w przyszłość z optymizmem. Być może w kolejnym naszym meczu wyjazdowym w Poznaniu to my zdobędziemy bramkę w doliczonym czasie gry i dzięki niej wywalczymy trzy punkty.

W Niecieczy Lechia zagrała bez chorego na grypę Milosa Krasicia.

- Milos to świetny zawodnik, ale Flavio Paixao, Rafał Wolski i także Lukas Haraslin starali się go jak najlepiej zastąpić. Uważam, że wykonali w tym względzie bardzo dobrą pracę. Niemniej jednak jako cała drużyna musimy poprawić naszą grę na wyjazdach, by być tak skutecznym zespołem, jakim jesteśmy w meczach u siebie.
(raz / lechia.pl) 18 lutego 2017, 10:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.363